Turkcoder.net Artık SQUID APP üzerinde de sizlerle.
 1. Anasayfa
 2. TurkCoderNET

Turkcoder.net Artık SQUID APP üzerinde de sizlerle.

0

Merhaba değerli Turkcoder.net takipçileri, bildiğiniz gibi uzun yıllardır webmaster ve yazılımcılar için Türkçe, özgün ve kaliteli içerikler üretmeyi hedefliyoruz.

Bu konuda 2020 itibarıyla değerli hocamız @Zafer Karataş la birlikte domain, hosting, web ve yazılım üzerine, “nedir” ve “nasıl yapılır” makalelerini Turkcoder.net üzerinde yayınlıyoruz. İçeriklerimizin daha geniş kitlelere ulaşabilmesi adına bu yıl Google News ve Yandex Zen gibi platformlarda yayıncı olarak yerimizi aldık.

Daha büyük kitlelere ulaşabilmek için yaptığımız yeni yayıncı anlaşmamız doğrultusunda bugün itibarıyla SQUID APP üzerinde de yer alacağımızı duyurmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

 

SQUID APP Nedir?

Organik hit almakla ilgili tecrübelerimizi ve fikirlerimizi paylaşırken, rss yayıncı desteği sunan haber kaynakları arasında da bir sonraki blog yazımızda tanıtımına yer vereceğimiz SQUID APP “haberci dostunuz” sloganıyla faaliyet gösteren gelişmiş bir mobil haber uygulaması. Kısaca tanıtımını okuyacak olursak;

SQUID Uygulaması (Njuice AB) merkezi Stockholm İsveç’te bulunan bir medya-teknoloji firmasıdır.
SQUID Avrupa ve Latin Amerika’daki milenyumlulara hitap eden, 51 ülkede kullanıma sunulan ve hızlıca gelişen bir haber uygulamasıdır. Uygulama App Store, Google Play Store ve Huawei AppGallery’de çok iyi kullanıcı yorumları almış ve kullanıma sunulduğu her piyasada iyi bir medyatik ün kazanmıştır. Daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz: www.squidapp.co.

squidapp öne çıkan özellikler

SQUID APP Nasıl Bu Kadar Popüler?

Squid sayesinde takip etmekten hoşlandığınız içerik kategorilerini tek tek seçerek kendi haber uygulamanızın yayın yönetmeni olmanız mümkün. Ayrıca takip ettiğiniz kategorilere ait haberleri dilediğiniz gibi işaretleyerek, altını çizerek ve özel squid çıkartmalarıyla düşüncelerinizi yansıtarak sosyal medyada kolaylıkla paylaşabilmeniz uygulamanın bu kadar popüler hale gelmesine katkı sağlayan en sevdiğimiz özelliklerinden.

Bütün bu sevilen özellikleri dışında Huawei telefonlarında ve sesli asistanında varsayılan haber kaynağı olarak SQUID APP kullanılacak olması da popülerliğini daha fazla artıracak gibi görünüyor. Konuyla ilgili haber metnine aşağıdan ulaşabilirsiniz;

SQUID, HUAWEI Tarayıcı ve HUAWEI Asistan’daki haberler için içerik partneri olacak. Ekranı sağa kaydırınca (-1 Ekranı) Huawei Asistan’a ulaşılabilecek. HUAWEI Asistan ve HUAWEI Tarayıcı kullanıcılarına farklı haber konuları ve çeşitli kaynaklardan oluşan haberler önerilecek. HUAWEI Asistan EMUI10 işletim sistemine sahip olan telefonlarda kullanılabilecek. HUAWEI Tarayıcı, HUAWEI AppGallery’den indirilebilir. HUAWEI Asistan yeni HUAWEI modellerinde piyasaya sürülecek ancak buradan test edebilirsiniz.

SQUID Uygulaması Huawei akıllı telefon kullanıcılarına 29 farklı dilde haber ve içerik sunuyor. SQUID Uygulaması’nın amacı, kullanıcıların ilgi çekici ve güncel haberlere güvenilir kaynaklardan ulaşmasını sağlamak.

Bizde Turkcoder.net olarak SQUID APP in yayıncı ortağı olarak bir parçası olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz, uygulamayı indirmek için hemen şimdi uygulama marketlerinde aratabilirsiniz.

Tepkini Göster
 • 6
  be_eni
  Beğeni
 • 1
  a_k
  Aşk
 • 2
  tebrik
  Tebrik
 • 0
  e_lenceli
  Eğlenceli
 • 0
  k_zg_n
  Kızgın
 • 0
  _lgin_
  İlginç
 • 0
  kusma
  Kusma

Bilgisayar Programcısı / Dijital Pazarlama Uzmanı.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir
Teşekkürler

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve turkcoder.net güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir