Hakkında

Turkcoder.net hakkında;

Turkcoder.net hakkında; turkcoder.net alan adı, hosting, tasarım, programlama, dijital pazarlama ve web üzerine Türkçe içerik yayınlayan bir blog sitesidir.

Yazılımcının not defteri sloganıyla yayın yapan turkcoder.net, programcıların ve web geliştiricilerinin ilgi duydukları güncel içerikler ve sıklıkla karşılaştıkları bir takım sorunların çözümleri ilgili “nasıl yapılır?” makaleleri yayınlamaktadır.

Ayzeta tarafından yürütülen turkcoder.net te yayınlanan tüm anlatımlar, içerikler ve makaleler özgündür.

Takipçi ve ziyaretçilerimiz hesabım sayfası üzerinden misafir yazar olarak makalelerini turkcoder.net te yayınlayabilmektedir. Gönderilen makaleler editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Turkcoder.net üzerinde yayınlanan makaleler eş zamanlı olarak Google News, Yandex Zen, Bundle ve Squid gibi yayıncı kaynaklarda ki Turkcoder.net hesabında da yayınlanmaktadır.

Aynı zamanda eklenecek içerikler yine Turkcoder.net e ait olan Facebook, Instagram, Twitter, Youtube, Linkedin ve Pinterest gibi sosyal medya hesaplarında da yayınlanabilir.

Kayıtlı kullanıcı ve ziyaretçilerimizin kişisel verilerinin korunması ve gdpr ile ilgili diğer bilgilere gizlilik politikası sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Soru, sorun, görüş ve önerileriniz için iletişim sayfamız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.