İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Wordpress
 3. En İyi 10 WordPress Teması

En İyi 10 WordPress Teması

En-Iyi-10-Wordpress-Temasi
Reklam Alanı

En iyi 10 WordPress teması hangileridir? WordPress Dünya’da en çok kullanılan blog sistemlerinden biridir. Kişisel blog kurup yazılar yazmak isteyenlerin ya da ürün satışında bulunmak isteyenler blog edinmelerini sağlayan önemli bir aracıdır. Dünya’da birçok kişi bu sistem sayesinde kendilerine blog oluşturup yazılar yazarak kitlelere ulaşabiliyor sesini duyurabiliyor. Şimdi biz WordPress’in en iyi on temasını sıralayacağız.

En İyi 10 WordPress Teması Listemiz

 • Spacious

Spacious teması ana ekranda bulunan slider özelliği ile birçok şirketin önemli tercihi olmaktadır. Son derece şık olan bu temanın altında yer alan hizmet ve servisler ile bilgi verebilir alt kısımda ise son yazılarınızın görünmesini sağlayabilirsiniz.

 • Himalayas

Himalayas şirketlerin ve kişisel olarak tercih ettiği önemli temalardan biridir. Tasarımı ve kullanışlı seçenekleri bugün birçok blogta bu siteyle karşı karşıya biliyoruz.

 • ComorMag

Teknoloji sitelerini için uygun olarak tasarlanmış bir temadır. Diğer temaların aksine içerik ve renk uyumları ile de tercih edilen önemli temadır.

 • Moesia

Tema WordPress’in ürettiği en seçenekli temalardan biridir. Tema genellikle makale yazarları, kitap yazarları için üretilmiş en güzel seçeneklerden biridir. Alt kısımda eklenebilir sosyal medya seçenekleri ile de geniş bir içeriğe sahiptir.

 • Sparkling

Sizler kişisel blog kurmak istiyorsanız bu seçenek tam sizin için uygundur. Sade ve kolay kullanımı sizleri etkilerken mobil uyumlu oluşu ile de tercih edilen önemli bir seçenektir.

 • Gridsby

Tema genel olarak fotoğrafları ön plana çıkaran görsel temanın üst düzeye çıkarıldığı bir modeldir. Genellikle birçok fotoğrafçı tarafından özenle kullanılmaktadır. Sade ve şık olan bu temada resimler hakkında yazı yazabileceğiniz birçok seçenekte mevcuttur.

 • Gridsby-2

Diğer tema ile aynı isimde üretilmiştir. Fotoğraflara tıkladığınız anda ana ekranı kaplaması ile ön plana çıkmaktadır. Sadece ve şık tasarımı ile de birçok kişi tarafından, travel siteleri tarafından yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

 • Longfrom

Yazı odaklı blogcuların yaygın olarak kullandığı önemli temalardan biridir. Günlük yazı yazan veya bilgi birikimlerini paylaşan insanların tercih ettiği en önemli temalardan biridir.

Travelify

 • Travelify

Dünya’da WordPress aracılığı ile kurulan birçok blogta tercih edilen en önemli temalardan biridir. Son derece kullanıcı ara yüzü, tasarımında ki şıklık tercih edilen önemli bir temadır.

 • Storefront

Alışveriş blogları kuran ya da internet üzerinden başarı satışlar yapmak isteyenlerin şıklığı ve içerisini deki önemli panelleri ile tercih edilen önemli temalardan biri olup en iyi 10 wordpress teması listesine girmiştir.

En iyi 10 WordPress teması listemiz hakkında soru ve görüşlerinizi bizlere iletebilirsiniz.

Reklam Alanı
Yorum Yap

Yorum Yap